Szafa przesuwna

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Spraling

Szafa przesuwna

Post autor: Spraling »

Czy ktoś zamawiał może meble z tego https://www.salonmeble.com.pl salonu meblowego? Planuję za jakiś czas generalny remont domu, przede wszystkim sypialni i wymarzyłam sobie zamontować w niej taką wnękową szafę przesuwną - mam idealne miejsce właśnie na taką szafę i myślę, że byłoby to bardzo wygodne rozwiązanie.
Arletta

Re: Szafa przesuwna

Post autor: Arletta »

My mamy szafę wnękową zrobioną na wymiar i to było bardzo dobre rozwiązanie, szafa jest solidna, pojemna i porządnie wykonana. Co do konkretów to za wykonanie odpowiada świetna firma - Valentin z Międzyrzecza https://www.valentin.com.pl/oferta/szafy-wnekowe Sporo mebli od nich mamy i wszystkie dobrze nam służą i są piękne, także cieszę się, że znajomy polecił mi tę firmę, sprawdźcie ich sobie o ile jesteście z okolicy, na bank będziecie z ich usług zadowoleni.
moim

Re: Szafa przesuwna

Post autor: moim »

Nie, my chcieliśmy na garderobę we wnęce, która jest bardzo głęboka. Jak tylko kupiliśmy dom i zobaczyliśmy, że jest taka wnęka, to zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, tylko że wiadomo, do garderoby potrzebne są półki, szafki, wieszaki, itp. Na początku szukaliśmy inspiracji i natrafiliśmy na ten artykuł: https://www.wmeble.pl/artykul/urzadzamy ... age-155986 W nim jest wiele bardzo przydatnych informacji, z których oczywiście skorzystaliśmy.
ODPOWIEDZ