sypialnia w drewnie

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Awatar użytkownika
Gerarda-92
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2023, 5:34

sypialnia w drewnie

Post autor: Gerarda-92 »

Cześć! Co sądzicie o drewnianym wyposażeniu w sypialni? Mnie się taka aranżacja bardzo podoba i chciałabym ją mieć u siebie. Przede wszystkim poluję na łóżko z drewna litego na zamówienie i pewnie dokupię też komodę w podobnej stylistyce. Macie pomysł, co jeszcze mogłoby się znaleźć w takiej sypialni? Nie będę ukrywać, że potrzebne mi inspiracje :)
kamilkamaczynska

Re: sypialnia w drewnie

Post autor: kamilkamaczynska »

Właśnie to rozważam, bo podoba mi się taki klimat, wstajesz i jest swobodnie, wygodnie, ale nie wiem... Może jednak się mylę i to nie jest dobry koncept? Naprawdę na tym mi zależy, a może odniesiemy to do projektu domu https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-d ... rza/narcyz ? Co wy na to? Ciekawa jestem, jak na to spojrzycie. O szczegóły projektu tu możecie zapytać, zwłaszcza że dodatki mamy gratis, to fajna opcja :) .

Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
ODPOWIEDZ