Samodzielne remonty

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Doris

Samodzielne remonty

Post autor: Doris »

Tak się zastanawiam, bo czeka mnie w przyszłym roku naprawdę dość spory remont mieszkania i wiadomo, że kończy się to z wielkimi kosztami, dlatego już teraz odkładam pieniądze. Ale mam nadzieję, że część uda się zrobić samodzielnie. Myślicie, że to się uda? Artykuły malarskie na pewno zamówię z https://chle-mar.pl mają dobre ceny.
małwa

Re: Samodzielne remonty

Post autor: małwa »

Ja również będę samodzielnie wykonywać remont, to znaczy z mężem, bo się na tym zna. No i wydaje mi się, że jednak warto postawić na odpowiednio dobre rozwiązania. Przykładem może być marra design , czyli polski dystrybutor włoskich baterii i dodatków łazienkowych. Z nim możemy naprawdę fajnie i nietuzinkowo urządzić naszą łazieneczkę.
Jeeremi

Re: Samodzielne remonty

Post autor: Jeeremi »

Faktem jest to, że wiele rzeczy bezproblemowo można zrobić samemu, wystarczy kupić dobry materiał oraz obejrzeć na Yt poradniki. Ja sam naciągałem gładzie, kupiłem Acryl-Putz ST10. Polecam, gładź mam wrażenie zarówno dla hobbystów, którzy sami robią remonty, jak również dla profesjonalistów, którzy remontują zawodowo wnętrza. Prosto się aplikuje, łatwo szlifuje, nie rozwarstwia się i nawet nie pyli podczas szlifowania. Dwie warstwy i jest od razu dobry efekt
ODPOWIEDZ