rolety, żaluzje czy zasłony?

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Zuzka

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: Zuzka »

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym wyborem są rolety tekstylne, ładnie wyglądają, nowocześnie i lekko, ja w każdym razie zasłon nie lubię a z kolei żaluzje są dla mnie zbyt biurowe. My na fajne rolety trafiliśmy w firmie Dario koło Rabki Zdroju, mają bardzo dobry wybór materiałów i typów rolet. U nas są ich rolety w kasecie Prestiż i jesteśmy z tego wyboru w 100 % zadowoleni, bo działają jak należy, mają solidny mechanizm samohamujący no i ładnie wyglądają. Tu sobie zobaczcie konkrety - http://www.dario-biuro.pl/rolety-tekstylne Dodam, że firma nie przesadza z cenami.
Zdebski

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: Zdebski »

To ja z kolei podpowiem wam, że warte uwagi są rolety zewnętrze, bo spełniają od razu wiele ról. Nie tylko chronią przed światłem i wzrokiem sąsiadów, ale stanowią też doskonałą izolację termiczną i akustyczną plus są barierą dla złodzieja. My nasze rolety kupiliśmy w dobrej cenie w firmie Sapor z Poznania https://www.sapor.pl/rolety Zdecydowaliśmy się na rolety naokienne CleverBox i to była dobra decyzja, rolety dobrze nam służą, działają bezawaryjnie.
jaem

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: jaem »

U mnie są plisy. One są i dekoracją okna i faktycznie są funkcjonalne, jeżeli chodzi o dostosowywanie ilości światła naturalnego do pomieszczeń. Takie przesłony okienne kupiliśmy z firmy Tapparella https://roletaszczecin.pl/produkty/plisy/ w Szczecinie. Od nich wybraliśmy rolety plisowane termoizolacyjne, które pozwalają na regulację temperatury w pomieszczeniu dzięki warstwie aluminium odbijającej światło. Takie rolety sprawdza się na każdych oknach, są w dobrej cenie, polecam.
collt

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: collt »

Mamy rolety drewniane. Bardzo nam się one spodobały, jak je oglądaliśmy w sklepie firmy PHU Cerchem https://www.xn--rolety-wrocaw-6hc.pl/oferta/rolety z Wrocławia. One świetnie się sprawdzają, są funkcjonalne, a przy tym mają wysokie walory estetyczne, doskonale sprawdzają się do naszych wnętrz, w których drewno dominuje. Mamy takie rolety w salonie, wyglądają świetnie, no a w sypialniach mamy od tej firmy rolety materiałowe, które również świetnie się prezentują i działają, polecam.
Człaś

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: Człaś »

Rolety i zasłony są bardzo dobrą dekoracją okien, jak również po prostu zmniejszają dość mocne nasłonecznienie. Muszą być jednak wykonane po prostu z dobrej jakości materiałów i elementów, muszą być dobrze zamontowane, żeby spełniały oczekiwania klientów. Zerknijcie sobie na ofertę firmy https://www.edisonszczecin.pl/oferta/pr ... o-wewnatrz mają szeroki wybór produktów do dekoracji okien, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł cieszyć się po prostu fajną aranżacją. Polecam współpracę
rasza

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: rasza »

Moim zdaniem rolety mają pełnić przede wszystkim funkcję praktyczną. Jeśli zdecydujemy się na zakup modeli produkowanych przez profesjonalną firmę, na pewno będą wykonane estetycznie. Taką firmą jest między innymi https://asmar.pl/ - cieszy się dobrymi opiniami.
Kokos

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: Kokos »

Żaluzje aluminiowe, dzięki swojej solidności, zapewniają doskonałą ochronę przed niepowołanym wglądem, co jest szczególnie cenne w parterowych mieszkaniach lub domach położonych przy ruchliwych ulicach. Szczegóły dotyczące bezpieczeństwa, jakie oferują, opisane są pod adresem https://www.4katy.com.pl/wnetrza/zalety ... -wnetrzach i ta funkcjonalność czyni je popularnym wyborem w wielu projektach budowlanych.
Słuchacz

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: Słuchacz »

Osoba zastanawiająca się, czy verticale mogą pasować do modernistycznych wnętrz, powinna rozważyć kilka kluczowych aspektów ich zastosowania. Verticale mogą być eleganckim i funkcjonalnym dodatkiem do nowoczesnego domu, co jest dobrze opisane w artykule dostępnym tutaj https://nowoczesny.pl/czy-verticale-pas ... ch-wnetrz/ i są one szczególnie przydatne w dużych przestrzeniach ze szklanymi elewacjami, gdzie mogą efektywnie regulować światło i zapewniać prywatność bez zakłócania minimalistycznego stylu wnętrza.
ODPOWIEDZ