Pomoc w aranżacji salonu - architekt wnętrz?

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Gruzia

Pomoc w aranżacji salonu - architekt wnętrz?

Post autor: Gruzia »

Mieliście okazję korzystać z usług architekta wnętrz? Przyznam się Wam szczerze, że ja coraz mocniej się nad tym zastanawiam, bo dopóki nie zobaczyłam "na żywo" mojego salonu, miałam jakąś wizję, jak chcę go urządzić, ale w tym momencie, kiedy salon fizycznie już jest, to zupełnie straciłam koncepcję. Wiem natomiast, że chcę przepiękną kanapę, którą znalazłam w sklepie https://www.meblotraf.com.pl bo ona skradła moje serce od pierwszego wejrzenia.

praca castorama konin
żiżka

Re: Pomoc w aranżacji salonu - architekt wnętrz?

Post autor: żiżka »

Ja powiem tak - o ile nie ma się drygu do samodzielnej aranżacji wnętrza to warto zdać się na fachowców
w tym temacie. My skorzystaliśmy z pomocy specjalistów i to był doskonały pomysł, bo dzięki temu wnętrze domu mamy urządzone pięknie i funkcjonalnie, firma doskonale odczytała nasze preferencje i wykonała dla nas wnętrze naszych marzeń :) Wybraliśmy firmę JM Mebel System z Krakowa, zajmują się kompleksowym lub częściowymi wykonywaniem projektów wnętrz a także mebli różnego rodzaju (meble też u ich zamówiliśmy). Spisali się u nas doskonale, z ceną nie przesadzili, także śmiało wam ich usługi doradzam.
ODPOWIEDZ