Kuchnia - zakupy

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Awatar użytkownika
Jaromira82
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2022, 9:17

Kuchnia - zakupy

Post autor: Jaromira82 »

Jako, że niedawno przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkania, była potrzeba właściwie całkowitego urządzenia kuchni. Powiem Wam, że kupiliśmy sobie rewelacyjny duży zestaw garnków https://gerlach.pl/garnki z Gerlach (zresztą, mamy od nich tez inne akcesoria, między innymi sztućce) bardzo dobrze się gotuje na płycie indukcyjnej dzięki tym garnkom. :)
mijaa

Re: Kuchnia - zakupy

Post autor: mijaa »

Jeżeli chodzi o wyposażenie gastronomiczne, to znajoma mi ostatnio polecała oferty https://www.gastromania.cz/stolni-kuchy ... terie.html . Ponoć tam można kupić coś naprawdę dobrego gatunkowo i niezawodnego w działaniu. Dlatego myślę, że też opłacałoby się tam rozglądnąć.
czesiaa

Re: Kuchnia - zakupy

Post autor: czesiaa »

Jak chodzi o meble, to jestem zdania takie, że powinny być robione na zamówienie. Jakby nie było kuchnie na wymiar w Grodzisku Mazowieckim zawsze będzie wykonana pod nasze oczekiwania i potrzeby. Natomiast z gotowymi - wiadomo jak różnie bywa.
ODPOWIEDZ