Ekspres do kawy

Tutaj dzielimy się inspiracjami na wykończenie domów i mieszkań. Zainspiruj innych zrealizowaną przez siebie aranżacją lub poszukaj rady!
Iwone

Ekspres do kawy

Post autor: Iwone »

Możecie mi polecić jakiś fajny ekspres do kawy? Zależy mi na tym, żeby był to ekspres dobrej jakości, z młynkiem do mielenia kawy i spieniaczem do mleka. Znalazłam fajny model na stronie palarni kawy https://coffeetaste.pl znacie ich? Zamawiałam już od nich kilkukrotnie kawę i uważam, że jest fenomenalna.
nat112

Re: Ekspres do kawy

Post autor: nat112 »

Miałam podobny problem, gdy szukałam idealnego ekspresu do kawy. Chciałam, żeby był to sprzęt dobrej jakości, z młynkiem do mielenia kawy i spieniaczem do mleka. Po długich poszukiwaniach trafiłam na sklep internetowy Ercoffee. Mają szeroki wybór kaw ziarnistych i mielonych oraz akcesoriów do parzenia kawy i herbaty.

Jeśli jednak wolisz coś prostszego, polecam kawiarkę Bialetti Brikka, którą znalazłam w ich ofercie. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pyszną kawą o intensywnym smaku. Warto zajrzeć na ich stronę i zobaczyć, co mają do zaoferowania!
ODPOWIEDZ