BHP na budowie...

Planujesz zatrudnić profesjonalną ekipę budowlaną lub remontową? Poznaj historie i opinie użytkowników forum i dowiedz się, jak wybrać odpowiednich wykonawców.
Awatar użytkownika
Radogost1984
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 17:42

BHP na budowie...

Post autor: Radogost1984 »

Witam,
Jak w każdej firmie, także i u mnie niestety zdarzają się wypadki w pracy. Prowadzę firmę budowlaną i mimo że wszyscy pracownicy mają przeszkolenie BHP, to nieraz są nieuważni, a nieraz po prostu coś niespodziewanego się dzieje i wtedy jest problem. Mam do Forum pytanie - jak polepszyć BHP na budowie? Dodam że odzież ochronna najwyższej jakości jest u mnie zawsze.
melon

Re: BHP na budowie...

Post autor: melon »

Dobre praktyki w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa są niezbędne w miejscu pracy. Ważne jest, aby zapewnić wszystkim pracownikom dostęp do dokumentu jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Obejmuje to prawidłowe korzystanie z gaśnic, prawidłową procedurę ewakuacji w przypadku zagrożenia oraz wiedzę, kiedy należy wezwać straż pożarną. Wszyscy pracownicy powinni zapoznać się z tymi instrukcjami, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.
nat112

Re: BHP na budowie...

Post autor: nat112 »

Nadzór BHP na budowie to bardzo ważna kwestia. W obecnych czasach istnieje szereg przepisów, które to regulują. Dlatego warto wybrać sprawdzoną firmę gdy przychodzi do budowy. Ja polecam B-service.
fitreer

Re: BHP na budowie...

Post autor: fitreer »

Szukam pracowników do mojej firmy i ciągle mam jedno w głowie - pracownicy zagraniczni. Nie wiem dlaczego, ale uważam, że oni bardziej konkretnie działają. Czy Spawacze z Ukrainy to dobry wybór? Jakie macie doświadczenia, jako przedsiębiorcy ? Jestem otwarta na wszelkie zmiany. Dajcie znać.
ODPOWIEDZ