Prezenty na przeprowadzkę

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
wiktorrrk

Prezenty na przeprowadzkę

Post autor: wiktorrrk »

Jaki prezent dla osoby, która dopiero co się wprowadza? Kwiatek, czy po prostu przyjść z winem i kieliszkami?
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ktomn

Re: Prezenty na przeprowadzkę

Post autor: ktomn »

Wszystko zależy od osoby, do której idziecie. Ja na przykład swojej siostrze kupiłam elegancki komplet pościeli i inspirację na taki prezent ściągnęłam sobie z tego artykułu: https://www.upominkuj.pl/artykul/komple ... zje-132322 Na tej stronie znajdziesz pełno różnych pomysłów na prezenty na różne okazje, pisali tam także na przykład o spersonalizowanych poduszkach, czy ceramice robionej ręcznie, itp. Oprócz tego, że jest tam wiele porad, to możecie na tej stronie znaleźć również firmy, które posiadają w swojej ofercie te konkretne, wspomniane produkty.
silly

Re: Prezenty na przeprowadzkę

Post autor: silly »

To ciekawe, że wspominacie o poduszkach, bo ja właśnie coś w tym stylu dałam mojemu bratu i bratowej do nowego domu. Poduszek nigdy za wiele, można je dać do salonu, na kanapę, czy można je umieścić w sypialni. Ja dałam im takie, na których można bez problemu spać, mają bardzo dobrze wykonane nadruki. Na pomysł nie wpadłam sama, tylko też szukałam pomysłów w necie i natrafiłam na ten artykuł: https://www.grafikaidruk.pl/artykul/jak ... iem-153086 Tak mi się te poduszki spodobały, że zaraz ogarnęłam fajne nadruki i skontaktowałam się z firmą, która je wykonała :).
ODPOWIEDZ