pożyczka bez wychodzenia z domu?

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
sylwia-92
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 3:34

pożyczka bez wychodzenia z domu?

Post autor: sylwia-92 »

Kochani, czy słyszeliście o pożyczkach, które można wziąć bez wychodzenia z domu? Mam oczywiście na myśli kredyt przez internet na konto. Nie wydaje mi się, że trzeba by spełniać jakieś liczne wymagania, mam rację? To na pewno niezwykle wygodny sposób, na uzyskanie dodatkowych pieniędzy, jeśli jesteśmy w potrzebie. Podzielcie się swoim zdaniem na ten temat!
dariaa

Re: pożyczka bez wychodzenia z domu?

Post autor: dariaa »

Cóż mogę rzec - wiecie jak jest... Wszystko jest dzisiaj możliwe, ale też trzeba sobie wszystko przemyśleć, bo nie trudno jest się wpakować w tarapaty finansowe. A czy kojarzycie stronę kokos.pl - bo tam nie tylko macie ranking pożyczek, ale i znajdziecie informacje takie jak ugoda z wierzycielem w trakcie egzekucji komorniczej (wzór) itd.

drukarki laserowe poznań
miro

Re: pożyczka bez wychodzenia z domu?

Post autor: miro »

W przypadku finansów, kredytów itd, warto wiedzieć jakie wskaźniki referencyjne są głównie preferowane. Tak się składa, że na stronie https://www.bialystokonline.pl/jakie-ws ... 0,4,1.html znajdziecie naprawdę sporo informacji na ten temat - sami to sprawdźcie.
ODPOWIEDZ