Pielęgnacja - jakie kosmetyki?

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
Mirolada1
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 11:18

Pielęgnacja - jakie kosmetyki?

Post autor: Mirolada1 »

Dziewczyny, w jaki sposób na co dzień dbacie o swoje ciało? Jakich kosmetyków używacie? Ja nie jestem fanką przesady, jeśli chodzi o ilość kosmetyków, nie lubię się też malować, oczywiście poza większymi imprezami, ale manicure hybrydowy to podstawa, uwielbiam mieć piękne paznokcie :) Dodatkowo oczywiście balsam do ciała, krem na dzień i na noc, to takie podstawy.
justin88

Re: Pielęgnacja - jakie kosmetyki?

Post autor: justin88 »

Doskonałe wiem, że sklepów jest cała masa z kosmetykami, ale jak liczy się dla nas dobra cena i jakość. To wiadomo swoje trzeba się naszukać… Aktualnie to udało mi się znaleźć świetne kosmetyki dla Panów na stronie https://beardman.pl . Planuję tam kupić kilka rzeczy dla mojego narzeczonego, który niedługo obchodzi urodziny. Będę miała dla niego idealny prezent.
macarena

Re: Pielęgnacja - jakie kosmetyki?

Post autor: macarena »

To ja wam powiem, że drogeria internetowa też oferuje naprawdę świetne kosmetyki i to w rozsądnej cenie. Przede wszystkim fajne jest to, że mają tak obszerny, zróżnicowany wybór. Można tam znaleźć coś dla siebie, swoich dzieci, partnerów - także super....
strzałkaa

Re: Pielęgnacja - jakie kosmetyki?

Post autor: strzałkaa »

A czy kiedyś ktoś z was zastanawiał się nad tym przykładowo, żeby zacząć tworzyć swoje kosmetyki? Ja przykładowo teraz znalazłam
olej z pestek malin nierafinowany i różne inne produkty/ surowce u firmy sklep.zrobswojkosmetyk.pl i tak myślę, aby wykorzystać je właśnie do stworzenia własnych produktów, a co mi szkodzi spróbować?

gry operacje biodra
Zdzisia

Re: Pielęgnacja - jakie kosmetyki?

Post autor: Zdzisia »

Sesderma to marka, która wyróżnia się na rynku kosmetycznym swoją specjalizacją w rozwiązywaniu konkretnych problemów skórnych. Ich produkty są opracowywane z myślą o skutecznym działaniu na takie problemy, jak starzenie się skóry, przebarwienia czy trądzik. Więcej na temat unikalnych cech i zalet kosmetyków Sesderma można przeczytać na https://zdrowie.med.pl/uroda/kosmetyki- ... -na-rynku/ oraz to podejście oparte na dowodach naukowych i skoncentrowane na wynikach sprawia, że marka cieszy się dużym uznaniem.
ODPOWIEDZ