Ogród

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 8:02

Ogród

Post autor: Bianka »

Jako, że nie jestem doświadczona w temacie pielęgnacji ogrodu, zastanawiam się i może ktoś z Was będzie mógł mi polecić, jakie nasiona traw warto kupić? Dodam, że mam dwójkę dzieci, więc ogród będzie raczej do użytku, nie na ozdobę, dlatego szukam czegoś trwałego. Może jakaś sportowa trawa? Dajcie znać, bo liczę na Was w tym temacie, dzięki z góry :)
olkaa

Re: Ogród

Post autor: olkaa »

Na pewno warto też tutaj wyróżnić firmę https://www.cebule.pl/ , jak już jesteśmy przy tym temacie... Tam znajdziecie naprawdę bardzo dobre cebulki kwiatowe i to najróżniejszego rodzaju, a dzięki nim możecie efektywnie upiększyć swój ogród. Także warto rzucić okiem na tą firmę
kreacjakreatywna

Re: Ogród

Post autor: kreacjakreatywna »

U mnie największym problemem tak naprawdę, jeśli chodzi o rozwiązania pod kątem tego, co mam mieć, to będzie oczywiście sprawdzenie opcji wędzenia. Ogród mam duży, więc odpowiednie opcje się znajdą. I jak dla mnie, to sensem będzie po prostu sprawdzenie, czy wędzenie na zimno można samemu zastosować, czy nie do końca.
happynewyeay

Re: Ogród

Post autor: happynewyeay »

Jestem zdania, że u każdego z Was dobrym pomysłem będzie na przyklad wędzarnia w ogrodzie, jeśli lubicie świeże mięsko, ryby, a nawet i inne elementy. Są oczywiście wędzarnie na zimno, na ciepło, jakie sobie tylko zażyczycie.
ODPOWIEDZ