Medycyna estetyna

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
AriannaG

Medycyna estetyna

Post autor: AriannaG »

Słuchajcie, zastanawiam się co raz bardziej na skorzystanie z usług medycyny estetycznej lub nawet zrobieniu sobie operacji plastycznej. Co waszym zdaniem będzie bardziej bezpieczne?

livebox adres ip
AsiaJo

Re: Medycyna estetyna

Post autor: AsiaJo »

Szczerze powiedziawszy to mnie akurat nie przekonują operacje plastyczne z prostego powodu, są zbyt inwazyjne. Wystarczy poczytać na temat tego jakie potencjalne problemy zdrowotne mogą z tego wynikać. No chyba, że mamy budżet jak gwiazdy z telewizji to wtedy może nie. Z drugiej strony to zabiegi medycyny estetycznej są w pełni bezpieczne, a do tego dostępne finansowo dla przeciętnej kobiety. Pytanie jakie trzeba sobie zawsze zadać, to jakie są nasze priorytety? Możliwości mamy wiele ale jak pokazują statystyki to najczęściej staramy zadbać o idealną sylwetkę. Skorzystanie z takich usług jak endermologia - https://paparazzi.clinic/zabiegi-na-cialo/endermologia będzie przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę" patrząc na rezultaty jakie można osiągnąć.
ODPOWIEDZ