Marketplace z częściami samochodowymi

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Tindi

Marketplace z częściami samochodowymi

Post autor: Tindi »

Cześć!

Czy słyszeliście może o marketplace z częściami samochodowymi WOOPAUTO? Ja jeszcze do niedawna nie słyszałem, ale niedawno trafiłem na ich reklamę i wszedłem z ciekawości. Okazuje się, że jest to coś na wzór Allegro, tyle że w wersji motoryzacyjnej. Ciekawa sprawa jest z tym taka, że są tam praktycznie wszystkie części i akcesoria jakie są, nawet do bardzo starych osobówek lub pojazdów ciężarowych. Mega dużym plusem jest też wyszukiwarka asortymentu po producentach, wśród których można znaleźć i tych mega znanych, jak i mniej znanych, np.: Super sprawą jest też rozbudowana wyszukiwarka, która ułatwia znajdywanie części, w tym także wyszukiwarka części po numerze VIN. Części są w porównywalnych lub niższych cenach niż gdziekolwiek indziej. Kupuje się je bezpośrednio od producentów i głównych importerów - co też jest czymś wyjątkowym w skali Polski. Ogólnie bardzo polecam.