kredyt online?

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
Gotszalk1969
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2022, 14:44

kredyt online?

Post autor: Gotszalk1969 »

Witam serdecznie! Czy braliście kiedyś kredyt przez internet na konto? Chciałbym się dowiedzieć, jak mniej więcej wygląda cała procedura i jak powinienem się do tego przygotować. Zauważyłem, że coraz więcej banków oferuje takie usługi i wydaje mi się, że to bardzo przydatne rozwiązanie. Jakie wy macie opinie na ten temat? Chętnie dowiem się, czy warto brać taki kredyt ;)
eluchna

Re: kredyt online?

Post autor: eluchna »

A czy są pożyczki bez zdolności kredytowej i czy warto je brać? Czy warunki takiej pożyczki są takie same, jak przy każdej innej? Tak pytam, ponieważ ostatnio mam niezaciekową sytuację i potrzebowałabym wsparcia finansowego... Myślę więc - co robić? Macie propozycje?
szansa

Re: kredyt online?

Post autor: szansa »

Wiecie o tym, że rozporządzeniem BMR ma zapewnić przejrzystość, rzetelność i wiarygodność wskaźników referencyjnych? A także, co bardzo istotne - zwiększyć ochronę konsumentów. Jeżeli więc zastanawiacie się nad kredytem, to koniecznie odwiedźcie stronę https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym ... dzenie-bmr gdzie temat ten został poruszony dokładniej.
nadia

Re: kredyt online?

Post autor: nadia »

Ile ludzi, tyle opinii. Ja to jednak wolę kredyt wziąć stacjonarnie, na miejscu móc dopytać o wszystkie szczegóły itd. Myślę, że to akurat rozsądne jest bardzo. A co do samych kredytów, to wiem że obecnie Bank Spółdzielczy https://www.bsduszniki.pl/index.php ma świetną ofertę - sprawdźcie to w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ