dom na zamkniętym osiedlu?

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
Emanuel-96
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2022, 22:34

dom na zamkniętym osiedlu?

Post autor: Emanuel-96 »

Co sądzicie o domach na zamkniętych osiedlach? Jestem ciekaw, czy sami zdecydowalibyście się zainwestować w taką nieruchomość. Dla mnie to super rozwiązanie i przeglądam już nawet osiedla domów jednorodzinnych Warszawa, więc pewnie niedługo się na coś zdecyduję. Zresztą męczy mnie już mieszkanie w bloku, też macie podobne odczucia? Nie ma to jak dom, prawda?
Zenek

Re: dom na zamkniętym osiedlu?

Post autor: Zenek »

Warto rozważyć ofertę skupu nieruchomości za gotówkę od firmy, którą można znaleźć na https://skupnieruchomoscidom.pl/ zwłaszcza gdy zależy nam na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży. Firma ta oferuje konkurencyjne ceny i szybką realizację transakcji, co jest kluczowe dla osób poszukujących natychmiastowych rozwiązań finansowych.
nela

Re: dom na zamkniętym osiedlu?

Post autor: nela »

Na pewno w Krakowie można kupić dom od dewelopera na osiedlu Skwer Harmonia z domami w zabudowie szeregowej. Nie wiem czy będzie to zamknięte osiedle ale teraz chyba odchodzi się od tego typu rozwiązań
ODPOWIEDZ