Dobre biuro rachunkowe w Poznaniu (dzielnica Grunwald)

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Lulka

Dobre biuro rachunkowe w Poznaniu (dzielnica Grunwald)

Post autor: Lulka »

Hejo!

Nie pierwszy raz już dzielę się z Wami rewelacyjnymi firmami. Tak też będzie i teraz. Jeśli szukacie dobrego biura rachunkowego w Poznaniu, w szczególności z dzielnicy Grunwald (Łazarz) to śmiało polecam Wam AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska. Jest to biuro rachunkowe, które działa na rynku od ponad 30 lat! Możecie na nie trafić wchodząc na stronę biurorachunkowe-poznan.eu lub wpisując w wyszukiwarce "biuro rachunkowe poznań grunwald".

Niniejsze biuro rachunkowe ma bardzo szeroką i kompleksową ofertę usługową: Prowadzi je doświadczona, licencjonowana księgowa - Pani Anna Klupczyńska, która swoją wiedzą i doświadczeniem jest w stanie prowadzić księgowość i świadczyć obsługę kadrowo-płacową na najwyższym poziomie.

Mnie przekonało do korzystania z jej usług przede wszystkim to, że podeszła do mojego tematu bardzo rzeczowo, ale i sympatycznie. Cennikowo jest również bardzo atrakcyjna. Pracuje w dogodnych godzinach pracy, więc nie ma kłopotu z dostarczaniem do niej dokumentacji firmowej.