Tania apteka

Jeśli chcesz dać innym znać, że realizujesz różnego rodzaju usługi budowlane, remontowe i inne, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!
Malka

Tania apteka

Post autor: Malka »

Znacie może tę aptekę - https://www.apteka-leki.pl ? Trafiłam do nich ostatnio i to zupełnie przez przypadek, bo akurat w mojej, osiedlowej aptece nie mieli mojego suplementu, więc postanowiłam go zamówić. Jestem pod wrażeniem tego, jak dobre ceny mają! W tym momencie zamawiam już tylko o nich :)

torx screw
semirab

Re: Tania apteka

Post autor: semirab »

od lat kupuję w DOZ, mają przystępne ceny, więc nie planuję zmieniać apteki tym bardziej, że zawsze u nich potrzebne rzeczy znajdę. Nie muszę czekać aż mi ktoś dostarczy leki tylko kupuję od ręki co potrzebuję
Mela

Re: Tania apteka

Post autor: Mela »

Ja też bardzo lubię doz i to jest fakt, że ceny mają najniższe. Bardzo często porównuję ich z innymi aptekami i zawsze kończy się na zakupach w doz. Oby jak najdłużej trzymali takie ceny.
chochang

Re: Tania apteka

Post autor: chochang »

Jeśli Wam powiem, że potrzebna mi będzie witamina d jedzenie jakie byście polecali wdrożyć do diety? Moje jelita nie lubią wielu elementów, w związku z tym jakoś sobie radzę, ale to nie to, żebym była zadowolona. Widzę, że moja skóra potrzebuje tej witaminy i nie wiem, jak ją organizmowi przekazać.
grispa

Re: Tania apteka

Post autor: grispa »

jak szukasz taniej apteki to koniecznie wybierz się do dozu, mam kilka aptek na osiedlu i zawsze kupuję u nich bo mają zdecydowanie najlepsze ceny, warto sobie porównać ofertę różnych miejsc
ODPOWIEDZ