Ogłoszenia o nieruchomościach

Jeśli chcesz dać innym znać, że realizujesz różnego rodzaju usługi budowlane, remontowe i inne, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Dobiesława_88
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 4:15

Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: Dobiesława_88 »

Podpowiedzcie mi, gdzie szukacie ogłoszeń o nieruchomościach do kupienia?
Przeglądałam ostatnio domy na sprzedaż Warszawa, które zaproponowano mi w jednym z biur nieruchomości. Też sądzicie, że warto kontaktować się z pośrednikami?
figg

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: figg »

Ja raczej przeglądałam portale ogłoszeniowe i później kupowałam działkę oraz sprzedawałam swoje mieszkanie samodzielnie, bez wsparcia biura nieruchomości, wyszło bardzo dobrze. Trochę podszkoliłam się wcześniej na temat tego, jak prawnie przebiega takie odpłatne zbycie się nieruchomości: https://www.doprawnika.pl/artykul/na-cz ... sci-153434 Dzięki tej stronie znalazłam także dobrego notariusza, który zadbał o to, by przemienienie prawa własności odbyło się na odpowiednich warunkach i oczywiście legalnie.
mokkk

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: mokkk »

Biuro nieruchomości znalazłem poprzez wyszukiwarkę, ale nie w google. Skorzystałem ze strony: https://www.it-dlakazdego.pl/ tam mogłem sobie od razu przefiltrować, wyszukać biura z mojej okolicy, bazę firm mają naprawdę rozbudowaną. Wyszukiwarka jest intuicyjna, wystarczy wpisać miasto i frazę, no a ona już sama wyświetli listę firm, które odpowiadają zapytaniu. Tej strony używałem również do znalezienia firmy, która zainstaluje mi internet i różne inne rzeczy w nowym domu, polecam.
myin

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: myin »

My znaleźliśmy nasze mieszkanie w lombardzie. To nie żart, naprawdę skorzystaliśmy z usług lombardu Kraków https://www.lombardkrakow.com/oferta/nieruchomosci na ul. Kalwaryjskiej. Ich oferta jest rozbudowana, prowadza faktyczny lombard, skup złota, kantor, ale zajmują się również obrotem nieruchomościami. Mieszkanie było z lekkim zadłużeniem, ale z ceną bardzo atrakcyjną, więc zdecydowaliśmy się na jego kupno. To się opłacało, mieszkanie jest idealne, zadłużenie szybko uregulowaliśmy, polecam.
rwal

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: rwal »

My szukaliśmy po ogłoszeniach w sieci, ale nie korzystaliśmy z usług biura nieruchomości. Podobnie sami się ogłaszaliśmy i sprzedawaliśmy swoje mieszkanie. Mieszkanie przed sprzedażą wyceniliśmy u profesjonalisty. Tym zajęła się firma Inpro https://uslugiprojektowezyrardow.pl/wyc ... uchomosci/ z Żyrardowa. Oni kompleksowo podeszli do zlecenia, wycenę wykonali w dobrej cenie, rzetelnie, terminowo. Opłacało się skorzystać z ich usług, polecam serdecznie.
urinyn

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: urinyn »

Mamy kilka nieruchomości, są to mieszkania na wynajem. Wszystkie znaleźliśmy samodzielnie, bez pomocy. Pomocy jednak potrzebujemy teraz, bo zarządzanie nieruchomościami nie jest wcale takie łatwe. Korzystamy w tym celu z usług firmy Expert Nieruchomości http://expert-nieruchomosci.eu/zarzadza ... omosciami/ z Rybnika. Oni świetnie się spisują, zawsze są na bieżąco
tym, jakich mamy lokatorów, jaki jest stan mieszkań, itp. Ceny ich usług są opłacalne, polecam serdecznie.
polaa

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: polaa »

Tutaj https://remax-gold.pl/mieszkania-do-remontu macie też całą masę najróżniejszych ofert na nieruchomości. Ja przykładowo teraz zastanawiam się nad tym czy nie zainwestować i nie kupić mieszkanie pod remont. Wszystko ładnie potem się wyrobiłaby i potem sprzedało, albo by wynajmowało.
dużalattea

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: dużalattea »

Sprawdzam sobie wyjątkowe miejsce dla siebie i jak na razie wydaje mi się, że naprawdę mieszkanie w mikołajkach 50 m2 to coś, co po prostu jest dla mnie. Widzialam te piękne wnętrza, to wydaje mi się, że nie ma lepszej opcji. Co wy na to? Jakie macie opinie na ich temat?
komek

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: komek »

Ja informacji na temat mieszkań szukałem w internecie. Właśnie w taki sposób trafiłem na dewelopera, który cieszy się dobrą renomą i ma jeszcze wolne inwestycje. Mowa oczywiście o https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... tor-krakow Jeżeli jeszcze nie znacie - koniecznie to nadróbcie.
Dejsi

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: Dejsi »

Sprzedaż mieszkania na kredyt przed jego całkowitą spłatą jest możliwa, ale wymaga precyzyjnego planowania i koordynacji. Kluczowym elementem jest uzyskanie zgody banku, który udzielił kredytu hipotecznego, a także ustalenie sposobu pokrycia pozostałej kwoty kredytu. Środki ze sprzedaży mieszkania muszą najpierw zaspokoić wymagania banku, co może wiązać się z koniecznością spłaty całości lub części długu. Szczegółowe wytyczne dotyczące tego procesu znajdują się na stronie https://ronson.pl/blog/jak-wyglada-sprz ... go-splata/ i zaleca się również skonsultowanie się z prawnikiem lub doradcą finansowym, aby upewnić się, że wszystkie procedury są przestrzegane.
dlonoślaskanatka

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: dlonoślaskanatka »

Hej, zastanawiam się, czy warto mieć apartament przy rynku mikołajki , bo to jest wyjątkowe miejsce, ale jednak dość ruchliwe. Na plus na pewno to, że jednak lubię mieć swoją przestrzeń i niedaleko do sklepów, a te miejsce nam to da…. Nie lubię wewnętrznych dylematów, ale cóż, no mam je niestety…
kelko

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: kelko »

Deweloper http://orion.lublin.pl/ od lat współtworzy przestrzeń publiczną w Lublinie, oferując unikatowe miejsca do życia i pracy. Ich projekty cechują się innowacyjnością i dbałością o każdy detal, przyczyniając się do podnoszenia standardów życia mieszkańców miasta.
ODPOWIEDZ