Dom wielopokoleniowy

To miejsce na dzielenie się historiami o naprawach sprzętów gospodarstwa domowego. Awaria pralki? Zepsuty piekarnik? Pomożemy!
mytruth

Dom wielopokoleniowy

Post autor: mytruth »

Okazuje się, że mam zbudować wyjątkowy dom dla wszystkich i w tym względzie mocno mnie to stresuje. Wybrałam ten projekt https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda , ze względu na ogromną przestrzeń. Jak jednak, w jednym budynku, pogodzić najróżniejsze style mieszkaniowe? Można to zrobić tak, by dom nie wyglądał jak zlepek pomysłów?
mynight

Re: Dom wielopokoleniowy

Post autor: mynight »

Jaki apartament mazury mrągowo byście dziś kupili i dlaczego? Dodam, że w sumie mało wiem na temat tego rodzaju rozwiązań, ale jeśli naprawdę możemy coś dobrać, to ja chętnie się dowiem, co robić. Naprawdę chcę mieć mieszkanko tylko dla siebie.
Jonaszek

Re: Dom wielopokoleniowy

Post autor: Jonaszek »

Zakup mieszkania to znacząca inwestycja, która wymaga rozważnego podejścia i dokładnej analizy dostępnych opcji. Oferta mieszkań na https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/a ... /katowice/ jest przykładem, jak połączyć funkcjonalność z estetyką i nowoczesnymi rozwiązaniami, co czyni ją wartą uwagi dla osób szukających mieszkania w aglomeracji śląskiej.
ODPOWIEDZ