Park miejski - bezpieczeństwo na placu zabaw

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji budowlanych takich jak instalacje wodne, grzewcze, elektryczne i inne.
Awatar użytkownika
Izydora_92
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 0:55

Park miejski - bezpieczeństwo na placu zabaw

Post autor: Izydora_92 »

Dzień dobry,
Pracuję w Urzędzie Gminy i zajmuję się m.in. infrastrukturą w parkach i zieleńcach. Jednym z ważniejszych punktów w naszym gminnym parku jest plac zabaw. Nie muszę chyba nikomu mówić, że bezpieczeństwo dzieci to najwyższy priorytet. Odpowiedzialność, która na mnie ciąży, jest nie tylko służbowa. W pewnym sensie odpowiadam za zdrowie i życie maluchów. Od pewnego czasu poszukujemy rzetelnego partnera, z którym gmina mogłaby nawiązać długofalową współpracę. Kolega z najbliższego nam urzędu gminy polecał mi usługi serwisowe SUN+ i mówił, że są fachowcami w każdym calu. Pytanie do was zatem - czy ktoś ma jakieś doświadczenia we współpracy z tą firmą? Proszę o rekomendacje.
akaiaa

Re: Park miejski - bezpieczeństwo na placu zabaw

Post autor: akaiaa »

Jestem na etapie szukania dla siebie odpowiedniej kolorowanki, bo jednak maluszki to mają co robić, a ja średnio. A zajmując się nimi, chcę się wykazać. W związku z tym takie https://klub.fm/toca-boca-kolorowanki/ sprawy mam na oku. Co mi powiecie? Warto to jest robić ?
czteryicztery

Re: Park miejski - bezpieczeństwo na placu zabaw

Post autor: czteryicztery »

Które rowerki z bocznymi kółkami można w dużej mierze po prostu kupić i nie żałować, że dziecko jednak zrobi sobie krzywdę? Nie, żebym była przesadnie nadopiekuńcza, ale jednak nie chcę się przyczynić dodatkowo do jakiegoś urazu dla mojego siostrzeńca.
ODPOWIEDZ