Rozbiórka, budowa remont

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
zaen

Rozbiórka, budowa remont

Post autor: zaen »

Zajmowaliście się może kiedyś którymś z wymienionych tematów? Kogo możecie polecić? U nas rozbiórką zajęła się firma K.b.S Diament https://kbsdiament.com.pl/rozbiorki.html ze Śląska. Kupiliśmy działkę ze starym domem, który trzeba było rozebrać. Na jego fundamentach już postawiliśmy nasz dom. Rozbiórkę chcieliśmy wykonać jak najszybciej i jak już dostaliśmy pozwolenie, to ta firma zaraz zabrała się do pracy. Wykonali wszystko rzetelnie, w dobrej cenie, profesjonalnie, naprawdę warto ich zatrudnić.
lamk

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: lamk »

No ja mam doświadczenie z budową, bo postawiliśmy w tym roku drugi dom, tym razem letniskowy. Mogę wam od razu doradzić, by ułatwić sobie budowę, nie marnować czasu i kupić gotowy beton. My tak zrobiliśmy i to jest niesamowicie wygodne rozwiązanie. Beton kupiliśmy od firmy Wytwórnia Betonu Karo https://www.karobeton.pl/kontakt z Głoskowa (mazowieckie). Oni mają kilka rodzajów betonu, jest to produkt wysokiej jakości, o świetnych właściwościach, jest on w korzystnej cenie, polecam.
Mirło007

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: Mirło007 »

Wiadomo, jak najbardziej remont domu czy mieszkania to wyższa konieczność, zawsze wtedy powstaje bardzo dużo gruzu oraz innego rodzaju odpadów. Polecam kontenery na gruz z https://ekoraff.pl/wynajem-kontenera-na ... budowlane/. Podstawiają bardzo szybko, więc nie będziemy musieli czekać. Kontenery są różnej pojemności, mniejsze i bardzo duże, więc oferta różnorodna. Można wyrzucać różne odpady, nic nie trzeba segregować, to mega ułatwienie
takm

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: takm »

Temat w sam raz dla mnie, bo akurat jesteśmy po rozbiórce domu. Dom był już stary, trzeba go było w końcu usunąć z działki, bo stanowił wręcz zagrożenie. Jego rozebraniem zajęła się firma JAWALL https://www.jawall-rozbiorki.pl/oferta/ ... a-budynkow ze Zduńskiej Woli. Oni mają doświadczenie w branży, pracują z zachowaniem wszystkich potrzebnych środków bezpieczeństwa. Doskonale sobie ze wszystkim poradzili. Mogę ich szczerze polecić, nie spodziewaliśmy się, że wykonaj swoją pracę aż tak dobrze, no i w tak korzystnej cenie.
boikk

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: boikk »

Nie niedawno skończyliśmy budowę i wykończenie domu. Coś, o czym się nie mówi często, to geodeta. Go też trzeba dobrze wybrać, bo jednak korzysta się z jego usług wielokrotnie. U nas wszystkie wytyczenia działki, budynku, mapki do celów projektowych, itp. wykonywała firma geodezyjna GEONIVEL https://geonivel.pl/mapy-do-celow-projektowych.php z Brześnica Kujawskiego. Oczywiście ich polecam, bo są rzetelni, pracują na precyzyjnym sprzęcie, mają korzystne ceny, no i szeroki zakres usług.
moimmn

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: moimmn »

A my robiliśmy remont, w zasadzie generalny, w całym domu. W wakacje przenieśliśmy się do domku letniskowego i zrobiliśmy sobie wczasy, podczas gdy w naszym domu firma MARBUD https://www.elewacjepoznan.pl/oferta z Otorowa remontowała. Oni podeszli do prac profesjonalnie i kompleksowo, systematycznie wykonywali kolejne etapy remontu, skończyli terminowo, a efekt kocowy nam się, podoba. Wszystko zrobili zgodnie z umową, cenowo wyszło korzystnie, polecam ich gorąco.

usuwanie glonów z elewacji
wsu

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: wsu »

My mieliśmy wyburzenie dwóch ścian, remont i dobudowę jeszcze jednego poniszczenia. Kupiliśmy dom z rynku wtórnego i zaczęliśmy go w zeszłym roku przerabiać. Po drodze okazało się, że w domu była wadliwa instalacja elektryczna, którą trzeba było naprawić i zmodernizować. Tym zadaniem zajęła się firma Egon http://www.elektryk-sosnowiec.pl/modernizacja.html z Sosnowca. Ich elektrycy szybko sobie ze zleceniem poradzili, pracowali bezpiecznie i rzetelnie. Nie mam co do nich żadnych uwag, mogę ich natomiast szczerze polecić, bo wykonali kawał dobrej roboty, zatrudnienie ich wyszło opłacalnie.
jmon

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: jmon »

U nas już był czas na remont, odświeżenie ścian, no i podłogę chcieliśmy zmienić, bo została po starych właścicielach i już była naprawdę bardzo zniszczona. Remisem naszego mieszkania zajęła się firma BARON https://www.baronsilesia.pl/uslugi-budowlane z Kalet. Oni działają na terenie całego Śląska, to dobra ekipa budowlano-remontowa, mają własny sprzęt budowany na wynajem, jeżeli jesteście tym zainteresowani. Ceny mają korzystne, nie przepłaciliśmy, do tego remont wykonali bardzo dokładnie, rzeknie, polecam.
skok

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: skok »

Remont, remont, remont. Na reszcie już się skończył, ale trwał długo, bo podczas remontu znaleźliśmy spękania na stopie i ścianach. Nie na żarty się przestraszyliśmy, ale na szczęście udało się temu zaradzić. Skorzystaliśmy z usług firmy Mak-Iniekt https://www.mak-iniekt.com.pl/oferta-m z Wołomina, która pęknięcia nam usunęła. Oni znają się na tego typu sprawach, mają bardzo duże doświadczenie w branży, szeroki zakres usług, no i opłaca się skorzystać z ich usług. Są rzetelni i terminowi, polecam.
zorra

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: zorra »

Jak chodzi o budownictwo, to warto też sprawdzić sobie, który jest dobry inspektor budowlany szczecin. Wiecie bez takiej osoby nie idzie się obejść, musi być ktoś na budowie, kto się na niej zna i wszystkiego dopilnuje. Także o takich kwestiach trzeba też pamiętać.
ulkaa

Re: Rozbiórka, budowa remont

Post autor: ulkaa »

Natomiast ja zastanawiam się nad tym czy nie pójść w kierunku firmy https://septik-szamba.pl/oferta/szamba- ... okomorowe/ jak chodzi właśnie o szamba betonowe. Słyszałam, że firma ta posiada mega korzystne oferty, jak chodzi o zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe.
ODPOWIEDZ