Remont łazienki-izolacja

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Awatar użytkownika
Jur-60
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2021, 5:42

Remont łazienki-izolacja

Post autor: Jur-60 »

Siemka forumowicze. Brał się ktoś z was za remont łazienki? Ja w sumie w tym roku jak zrobi się trochę cieplej to chciałbym tam trochę podziałać ale jest coś co mnie trochę martwi ;p Konkretnie izolacja posadzki w łazience. No nie da się ukryć że akurat w tym pomieszczeniu wilgoć jest duża, wody nie brakuje a nikt nie chce żeby mu nagle płytki zaczęły odchodzić i działy się inne nieciekawe rzeczy. Co w związku z tym sądzicie o produktach od Water Block? Ktoś korzystał?
Awatar użytkownika
Starwit
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 2:57

Re: Remont łazienki-izolacja

Post autor: Starwit »

Ja miałem styczność z różnymi systemami od Water Block i z ręką na sercu bym polecił. Trzeba tylko pamiętać o takich kwestiach jak grunt WB Primer. Nadaje się pod izolacje i klej do płytek. Poza tym korzystałem z różnych materiałów i nie było sytuacji gdzie byłbym niezadowolony albo coś w tym rodzaju. Jestem też zdania, że można więcej wydać na materiały bo dzięki temu nie będzie trzeba się stresować za kilka lat że czeka nas skuwanie płytek :P
ODPOWIEDZ