Piękna drewniana balustrada

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Awatar użytkownika
Andrzej-67
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 22:56

Piękna drewniana balustrada

Post autor: Andrzej-67 »

Dzień dobry,
W moim ślicznym dwupiętrowym domu wiele rzeczy prosi się o remont. Oj wiele. Ale tym co najbardziej straszy, jest przerdzewiała balustrada na tarasie. I jako że mam już dosyć metalowych elementów, zamarzyła mi się drewniana balustrad - Kraków w sumie trochę z nich słynie. Czy ktoś zna jakiegoś dobrego wykonawcę? Może polecić?
Urke

Re: Piękna drewniana balustrada

Post autor: Urke »

Mi marzyły się solidne, ale i efektowne balustrady drewniane idealnie dopasowane do stylistyki wnętrza. Znajomy polecił mi firmę WODEX z Rybnika https://stopnice.pl/kategoria-produktu/ ... alustrady/ i okazało się, że u nich mogę zamówić to, czego szukam. Oprócz tego, że zamówienie zostało zrealizowane od ręki błyskawicznie, to jeszcze mogłem liczyć na fachową poradę w wyborze. Dodatkowo udało mi się dostać sosnowe stopnie drewniane, a takich właśnie szukałem. Solidny kontrahent z przystępną cenowo ofertą i wysoką jakością usług.
ODPOWIEDZ