Parkiet

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Sonka

Parkiet

Post autor: Sonka »

Niedługo kończy się budowa naszego domu, więc to już najwyższy czas na to, żeby myśleć o urządzeniu, wykończaniu wnętrz i dobieraniu dodatków. Mam trochę dylemat, jeśli chodzi o podłogę - zawsze marzyła mi się podłoga drewniana, nie panele, dlatego coraz poważniej myślę o tym, żeby zainwestować w parkiet od https://julomax.pl Podpowiedzcie, jak się u Was sprawdza taka podłoga?
der

Re: Parkiet

Post autor: der »

My też bardzo chcieliśmy mieć podłogę drewnianą, tylko nie bardzo wiedzieliśmy, czego szukać. W necie znaleźliśmy wiele ciekawych porad na temat wyboru i montażu klepek z drewna litego, tutaj możecie sobie poczytać na ten temat: https://www.drewniacy.pl/artykul/wybor- ... iec-158075 Oni zebrali tam najważniejsze informacje, które faktycznie pomogły nam podjąć decyzję i wybrać najlepszy rodzaj podłogo drewnianej dla nas.
minute

Re: Parkiet

Post autor: minute »

Parkiet, czy podłoga z desek litych to naprawdę dobre rozwiązanie. My postawiliśmy na parkiet i jesteśmy z tego wyboru zadowoleni, podłoga świetnie nam się sprawdza, jest funkcjonalna i doskonale wygląda. Jej ułożeniem i zabezpieczeniem zajęła się u nas firma ​Parkiety Kurdziel https://www.kurdziel.pl/podlogi-drewniane/parkiety z Krakowa. To świetni fachowcy, których warto zatrudnić, bo przykładają się do swojej pracy, pracują terminowo i są rzetelni. Szczerze ich polecam.
gizwald

Re: Parkiet

Post autor: gizwald »

Zgadza się, że drewno to jest najlepszy wybór, drewno zapewnia dobrą izolację cieplną i akustyczną no i fajnie wygląda, dodaje pomieszczeniu klimatu. Jeśli o nas chodzi to mamy parkiet ułożony w klasyczną jodełkę, jest dębowy, dobrej jakości, wygląda świetnie, także jesteśmy mega zadowoleni z wyboru. W dobrej cenie kupiliśmy go w Hoton Design z Bydgoszczy https://www.hoton.pl/podlogi/podlogi-drewniane Jeśli jesteście z okolicy to sobie ich sprawdźcie, zdecydowanie warto.
niem

Re: Parkiet

Post autor: niem »

Nic nie zastąpi drewniane podłogi, takiej klasycznej, z desek litych. Na początku myśleliśmy nad tańszą alternatywą, ale one się nawet do tego typu podłoża nie umywa. Deski lite wraz z montażem mamy od firmy Perfect Floor https://www.perfect-floor.pl/oferta/deski (Marki pod Warszawą). Ich oferta jest kompleksowa, znają się na tym rodzaju podłogi, deski ułożyli idealnie, wyglądają one naprawdę elegancko, są odpowiednio zabezpieczone. Cenowo o całość wyszła w dobrej cenie, jesteśmy zadowoleni z jakości usług tej firmy.
Lisiecki

Re: Parkiet

Post autor: Lisiecki »

Jeśli parkiet wymaga lakierowania i olejowania to znam firmę, która zajmuje się odnawianiem podłóg, w tym właśnie dzięki lakierowaniu i olejowaniu parkietów. Tu wam podrzucam ten sprawdzony namiar - sosnowiecka firma Krystalizacja: http://www.krystalizacja.pl/kontakt.html Firma to znakomici fachowcy, w 100 % można polegać na ich umiejętnościach i dużemu doświadczeniu, działają szybko i solidnie a efekty ich prac są znakomite. Co do cen to są u nich zdecydowanie konkurencyjne.
ODPOWIEDZ