Gruz

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
wolinnski

Gruz

Post autor: wolinnski »

Jeżeli robiliście kiedyś remont, to wiecie, ile nawet z takiego małego pomieszczenia może być gruzu i odpadów, którymi trzeba się zająć. My dlatego ostatnio, gdy robiliśmy remont generalny domu po dziadkach, wynajęliśmy kilka kontenerów. Mieliśmy kontener na odpady zmieszane, na gruz, na wełnę i jeszcze na gabaryty. To wszystko okazało się niesamowicie pomocne, bo dzięki tym kontenerom udało nam się szybko ogarnąć, posprzątać po remoncie. Kontenery wypożyczaliśmy z firmy SAWO Gruz w Zgierzu. Tu możecie zobaczyć sobie, jakie mają dostępne produkty i na co: https://www.sawogruz.pl/cennik/ Cenowo wyszło bardzo korzystnie, firma po odbiorze swoich produktów, zajęła się także profesjonalną utylizacją tych odpadów.

beninca katalog
mateusz

Re: Gruz

Post autor: mateusz »

Zgadza się, jest co sprzątać po remoncie. Jeśli chodzi o pozbycie się gruzu po remoncie to z kolei w okolicach Szczecina podpowiem wam, że solidna firma oferująca tego rodzaju usługi to Jumar http://jumar.info.pl/oferta/odpady-pobudowlane-inne/ W niezłych cenach mają wynajem kontenerów na gruz i inne odpady budowlane, podstawiają i odbierają kontener w umówionym terminie, na czas. Są po prostu profesjonalni i nie mają cen wziętych z sufitu, także zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić.
haenm

Re: Gruz

Post autor: haenm »

No wiem, wiem. My od razu zamawialiśmy kontener, który stanął pod naszym domem. Skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy GRUZ-PAK https://www.gruz-pak.pl/uslugi/wywoz-gr ... ontenerach ze Szczecina. Oni doskonale sobie ze wszystkim radzą, gruz i inne odpady skutecznie utylizują. Oni posiadają nie tylko kontenery, ale także worki na gruz, jeżeli gruzu, czy innych odpadów nie ma aż tyle i taka forma wam wystarczy. Oczywiście worków i kontenerów jest kilka rozmiarów do wyboru, w różnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ