Fotowoltaika w starym domu

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Żabiak

Fotowoltaika w starym domu

Post autor: Żabiak »

Witam, czy ktoś z Was zakłada fotowoltaikę w starym domu? Znalazłem taką stronę https://el-corte.pl/, na której oferują projekt , sprzet oraz pomoc w montażu. Oferta jest atrakcyjna gdyż wychodzi to dużo taniej niż standardowe oferty, które dostawałem od firm montujących fotowoltaikę. Czy ktoś z Państwa korzystał z usług tej firmy? prosiłbym o wypowiedzi, czy montać tego jest trudny? Jak z opłacalnością w starym domu? Czy te rachunki rzeczywiście będą niższe? Czy to zbędny koszt?
mikaa

Re: Fotowoltaika w starym domu

Post autor: mikaa »

Dzisiaj takie rozwiązania są naprawdę cenione, niezależnie od rodzaju obiektu jaki się posiada. Warto lepiej zapoznać się z możliwościami fotowoltaiki, warto też wiedzieć kim jest fleksument.
Ania

Re: Fotowoltaika w starym domu

Post autor: Ania »

:D :D :D :D Myślę, że się opłaca. problem bywa tylko w zimę, bo nieraz nie dogrzewa się woda i szybko stygnie. zależy też jakie zalesienie wokół domu...
ODPOWIEDZ