dach i pokrycia dachowe

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
mateusz

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: mateusz »

Ja mam dla was dobry namiar. Jeśli chodzi o solidne usługi dekarskie i blacharskie to sprawdzona firma, z której usług my korzystaliśmy to Tyliński z Leszna. Warto ich wybrać o ile jesteście z okolicy, to specjaliści w tym zakresie, szybko i sprawnie się ze wszystkim uwiną i u nich nie przepłacicie. Tu podrzucam ich stronę internetową - https://www.tylinski.com.pl/uslugi/uslu ... lacharskie Dodam, że firma stosuje wyłącznie wysokojakościowe materiały dachowe. Co do pokrycia dachowego to ja wybrałem dachówkę ceramiczną i to była dobra decyzja.
dortmund

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: dortmund »

Ja mogę polecić Ci z ręką na sercu firmę dekarską, która stawiała mi dach tradycyjny. Wyszedł on mega solidnie. Dodatkowo jest szczelnie ocieplony. Trzymając blacho dachówkę rękach, było czuć wysoką jakość. Bardzo mi się podobało, że firma stworzyła projekt, uwzględniając wizje mojej żony. Ogólnie wyszedł on świetnie. Nic nie przecieka, zimą jest cieplutko, a latem genialnie izoluje od gorąca. Fachowcy okazali się terminowi i wzięli mniejsze pieniądze, niż chciała konkurencja. Ta firma nazywa się Hs Dachy i mieści się przy ul. Zimowej 8 w Ostrowie Wielkopolskim. Zdecydowanie to firma godna uwagi.
cnn

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: cnn »

A co z ociepleniem dachu? Czym to zrobiliście? My zdecydowaliśmy się na ocieplenie dachu pianką poliuretanową, czym profesjonalnie zajęła się firma PROXIMO https://www.proximo-izolacje.pl/izolacj ... acja-dachu z Pecna. To bardzo dobrzy specjaliści, doskonale znają się na wykonywanej pracy, mają wysokiej jakości sprzęt, pianek używają faktycznie dobrych. Szybko sobie ze zleceniem poradzili, byli przy tym oczywiście dokładni, są godni polecenia.
imo

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: imo »

Zgadzam się, izolacja dachu, to bardzo ważna sprawa, przecież nikt nie chce mieć cieknącego dachu, nikt nie chce także tracić ciepła z domu przez dach i wydawać kroci na ogrzewanie. U nas izolacją pianą poliuretanową, a następnie wykonaniem kolejnego natrysku w celu wytworzenia ochronnej powłoki polimocznikowo-elastomerowej, zajęła się firma DACH-PRO https://izolacja-piana-bialystok.pl/izolacja-dachu/ z Białegostoku. To doświadczeni fachowcy, specjaliści z zakresu izolacji domowych, którzy poradzili sobie doskonale, szczerze ich polecam.

biurka pod komputer bodzio
bain

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: bain »

Na dachu mamy blachodachówkę Ruukki. Materiał ten bardzo nam się spodobał, jest relatywnie tani, a przy tym wytrzymały, lekki, łatwo się układa. Kupiliśmy go w firmie Golden https://golden.pl/dachy/ z Malborka, oni posiadają różne rodzaje blachodachówek, ale także innych materiałów do pokrycia dachowego, do wykonania orynnowania, okna dachowe, itp. Ceny mają konkurencyjne, doradzają w wyborze. To rzetelne miejsce, które jest godne polecenia, warto zrobić tam zakupy.
ptq

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: ptq »

Wykonaniem dachu zajęła się firma, którą zatrudnialiśmy już do generalnego wykonawstwa naszego domu, oni zrobili wszystko, nawet zajęli się pracami wykończeniowymi. Na dachu mamy blachodachówkę, ona najbardziej nam się opłacała, chociaż sprawdzaliśmy jeszcze blachę trapezową z tej samej firmy. Blachodachówka lepiej wygląda. Materiał kupiliśmy od AZ-DACH https://az-dach.radom.pl/oferta/dachy/b ... odachowki/ w Radomiu. Ich oferta jest rozbudowana, mają wiele różnych produktów i akcesoriów dachowych, a przy tym korzystne ceny.

elektromontaż nowa huta
fomm

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: fomm »

Pokryć do wyboru jest naprawdę dużo. Jak weszliśmy do sklepu Dachlux https://www.dachlux.pl/kontakt/ w Warszawie i sprawdziliśmy, co mają w ofercie, to pomimo tego, że mieliśmy już wstępny research, trochę słabo nam się zrobiło. Bardzo dobrze, że ich pracownicy znają się na dostępnym asortymencie i potrafią pomóc w wyborze, podpowiedzieć, co najlepiej ze sobą działa, itp. Ceny mają konkurencyjne, produkty są wysokiej jakości, od czołowych producentów materiałów do pokrycia dachu, wykonania odwodnienia i d akcesoriów dachowcach
ravo

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: ravo »

Na dachu mamy blachodachówkę, która jest całkiem prosta, od dobrego producenta ruukki. Kupiliśmy ją w sklepie Okno-Dach https://oknodach.com.pl/ruukki/ruukki-hyygge/ z Nowego Targu. Ich oferta jest rozbudowana, mają nie tylko pokrycia dachowe, ale również różnego rodzaju akcesoria dachowe. Ceny mają korzystne, konkurencyjne, opłaca się robić tam zakupy. Wszystko dostarczyli mi pod dom, całkiem szybko. Firma jest rzetelna i mogę ją zdecydowanie polecić.
ment

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: ment »

Co do pokrycia, to mamy blachodachówkę, która ładnie imituje dachówkę, a okna kupiliśmy online. Okna dachowe znaleźliśmy w ofercie sklepu internetowego e-oknadachowe.pl: https://e-oknadachowe.pl/okna-dachowe Bez problemu zamówiliśmy tam okna, których potrzebowaliśmy, w dobrych wymiarach. Są to produkty wysokiej jakości, które doskonale nam się sprawdzają. Tam kupiliśmy także schody na strych. Oferta tego sklepu jest rozbudowana, ceny mają konkurencyjne, opłacalne, polecam serdecznie.
more

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: more »

Wybraliśmy blachodachówkę, bo najbardziej nam pasuje, jest nie tylko w dobrej cenie, ale także świetnie wygląda, no i posłuży nam na długo. Wymianą dachu zajęła się u nas firma Wer-Mat https://www.wermat.pl/uslugi/blachodachowki z Jeleniej Góry, u nich także zaopatrzyliśmy się w materiał na pokrycie dachu. Ceny mają atrakcyjne, było z czego wybierać, ogólnie opłaca się skorzystać z ich usług. Lepiej trafić nie mogliśmy, firmę szczerze polecam, oni także kompleksowo zajęli się naszą elewacją.
Szałazz

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: Szałazz »

Bardzo dobre została zwrócona uwaga na to, że więźba dachowa musi być zaimpregnowana wcześniej, aby była odporna na wilgoć, szkodniki, pleśń, grzyb. Do tego stosuje się specjalne impregnaty, jak Vidaron. Polecam, stosowałem u siebie i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Przede wszystkim mam ten komfort, że wiem, że z konstrukcją dachu po prostu nic się złego nie będzie działo. Impregnat jest wydajny, prosty w aplikacji, bardzo ładnie wnika w drewno i tworzy równą powłokę
wecan

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: wecan »

Ociepleniem naszego dachu i wykonaniem prac dekarskich zajęła się u nas jedna firma. Zatrudniliśmy specjalistów z firmy ISO-DACH https://www.iso-dach.eu/uslugi-dekarskie/ z Dobrzan. Oni bardzo dobrze się spisali, swoja prace wykonali terminowo, w dobrej cenie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, bez problemu się dogadaliśmy z pracującymi tam fachowcami i omówiliśmy z nimi wszystkie warunki pracy. To fachowcy, którzy mają doświadczenie i odpowiednie umiejętności, by odpowiednio wykonać tego typu zlecenie, polecam.
melod

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: melod »

Mamy dachówkę ceramiczną. Prezentuje się idealnie, ona jest na tyle dobra, że można w niej ukryć elementy montażowe dachu, trzyma się, doskonale, jest bardzo dobrze wykonana. Materiał na pokrycie dachu kupiliśmy od firmy Expres Dach. Pokrycia dachowe https://expresdach.pl/produkty/ z Kielc, która także zajęła się wykonaniem dachu. Do prac dekarskich podeszli kompleksowo, całkowicie profesjonalnie i wykonali je terminowo. Firmę mogę zdecydowanie polecić, wykonali kawał dobrej roboty, no i co do materiałów, mają bardzo szeroki wybór różnych pokryć.
rti

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: rti »

Też tak zrobiliśmy, że zaopatrzyliśmy się w materiały dachowe w firmie, która wykonuje także usługi dekarskie. Za jednym zamachem załatwiliśmy wszystko i mieliśmy spokój. U nas była to firma Dach-Dek https://dachdek.com.pl/oferta/ z Pruszcza Gdańskiego. W dobrej cenie kupiliśmy tam potrzebne nam produkty, wybór był naprawdę duży, ale postawiliśmy na blachodachówkę, znaleźliśmy tam też okna dachowe i różne akcesoria. Ekipa dekarska stawiła się u nas terminowo, zgodnie z ustalonym terminem wykonali również swoją pracę, cena atrakcyjna, a robota wykonana kompleksowo i profesjonalnie.
wikko

Re: dach i pokrycia dachowe

Post autor: wikko »

Jeżeli szukacie materiałów do budowy dachu, czyli łat dachowych, czy więźby, to najlepiej jest kupić tego typu elementy konstrukcyjne prosto z tartaku. Tam bez problemów znajdziecie je w odpowiednich długościach. Od siebie serdecznie polecam tartak ISKRA https://www.tartakiskra.pl/produkty/laty na Dolnym Śląsku, w Drołtowicach, to jest w okolicy Wrocławia. Tam zamawialiśmy wszystkie drewno, które było nam potrzebne do budowy domu i dachu. Oni mają kompleksową ofertę i atrakcyjne ceny, więc opłaca się tam zaopatrzyć, polecam.
ODPOWIEDZ