Jaki wideodomofon kupić do domu?

Chcesz maksymalnie zabezpieczyć swój dom i posesję? Poznaj najpopularniejsze systemy bezpieczeństwa, ich ceny, sposób działania i skuteczność. To także miejsce na dyskusje o ubezpieczeniach na dom i mieszkanie.
Parka

Jaki wideodomofon kupić do domu?

Post autor: Parka »

Najpierw zapytam, czy Waszym zdaniem zakup takiego wideodomofonu jest lepszym pod względem bezpieczeństwa rozwiązaniem do domu? No i drugie pytanie, może polecicie mi jakiś konkretny model z https://cleverhouse24.pl - wiem, że mają sprzęt bardzo dobrej jakości.
małwa

Re: Jaki wideodomofon kupić do domu?

Post autor: małwa »

Parka pisze: 25 paź 2021, 18:21 Najpierw zapytam, czy Waszym zdaniem zakup takiego wideodomofonu jest lepszym pod względem bezpieczeństwa rozwiązaniem do domu? No i drugie pytanie, może polecicie mi jakiś konkretny model z https://cleverhouse24.pl - wiem, że mają sprzęt bardzo dobrej jakości.
Skoro mówisz, że to Ci jest potrzebne... Ja bardziej myślę o kamerze do ochrony , bo jednak nigdy nie wiadomo, co się dzieje, jeśli się na to nie patrzy. No i pod tym kątem to ja uważam, że warto centrum handlowe odwiedzić. Mi akurat są potrzebne rawa katowice panele i mam nadzieję, że coś super dobiorę.
ODPOWIEDZ