Domofon w domu

Chcesz maksymalnie zabezpieczyć swój dom i posesję? Poznaj najpopularniejsze systemy bezpieczeństwa, ich ceny, sposób działania i skuteczność. To także miejsce na dyskusje o ubezpieczeniach na dom i mieszkanie.
Rubi

Domofon w domu

Post autor: Rubi »

Czy ktoś z Was zamontował w domu jednorodzinnym domofon? zastanawiam się czy to jest rozwiązanie, które sprawia, że czujecie się bezpieczniej? Wiem, że w ofercie firmy Beninca są nawet takie domofony, które działają na wi-fi https://beninca.pl korzysta ktoś z Was właśnie z takiego rozwiązania?
darekOs

Re: Domofon w domu

Post autor: darekOs »

Zdecydowanie domofon to dobre rozwiązanie, jeszcze lepsze to videodomofon, ja mam właśnie videofomofon i w pełni doceniam to rozwiązanie, jest bardzo funkcjonalne i zwiększa poczucie bezpieczeństwa, nie tylko słyszycie, ale i widzicie, kogo wpuszczacie na posesję. Jeśli chodzi o Trójmiasto to działa w nim firma LINK MARCIN JURAK https://elektryk-trojmiasto.com.pl/domo ... mofony.htm i u mnie oni właśnie odpowiadają za videodomofon. Szybko i niedrogo wykonali instalację, działa ona bezawaryjnie, także jak najbardziej mogę wam ich usługi doradzić.
ODPOWIEDZ