Bezpieczne ogrodzenie

Chcesz maksymalnie zabezpieczyć swój dom i posesję? Poznaj najpopularniejsze systemy bezpieczeństwa, ich ceny, sposób działania i skuteczność. To także miejsce na dyskusje o ubezpieczeniach na dom i mieszkanie.
Irytna

Bezpieczne ogrodzenie

Post autor: Irytna »

Czy automatyczna brama naprawdę jest gwarancją zabezpieczenia posesji? Moim zdaniem jest to lepsza opcja od bramy zamykanej klasycznie, dajcie znać jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Zdecydowaliście się na automatyczną bramę? My będziemy mieli taką od https://twojabrama.pl i to już niedługo.
ares

Re: Bezpieczne ogrodzenie

Post autor: ares »

Tak my mamy bramę przesuwną i ma doskonałej jakości automatykę, także działa bezawaryjnie, sprawnie jest to mega wygoda. Brama została przeze mnie kupiona w firmie Gałecki z Warszawy, tu podrzucam wam ich stronę internetową https://www.xn--gaecki-4db.pl/bramy-gar ... rzesuwane/ Także potwierdzam, że brama przesuwna z napędem (automatem) to duży komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Kierujcie się nie tylko jakością bram, ale i siłowników, są bardzo istotne.
mikk

Re: Bezpieczne ogrodzenie

Post autor: mikk »

Ogólnie automatyczna brama jest wygodna, sami taką mamy. Na froncie mamy ładne ogrodzenie frontowe, ale z tyłu postawiliśmy na ogrodzenie metalowe. Jego wykonaniem zajęła się firma ALLTS http://allts.pl/oferta-alias/ogrodzenia ... metalowych z Łężyc. Oni zlecenie wykonali terminowo, w bardzo dobrej cenie, rzetelnie. Nie mamy co do nich żadnych uwag, to firma godna polecenia. Ogrodzenie jest funkcjonalne, wygląda dobrze, jest dokładnie ty, czego potrzebowaliśmy.
alem

Re: Bezpieczne ogrodzenie

Post autor: alem »

Teraz taka brama to już w zasadzie standard, czy jest bezpieczna, to raczej tak, ale również zwracam większą uwagę na funkcjonalność. O ogólnie ogrodzenie to, z czego macie? My zdecydowaliśmy się na gabionowe. Mamy je od producenta BOJAN Ogrodzenia https://bojanogrodzenia.pl/oferta/ogrodzenia-gabionowe/ z Wrząsowic. Ogrodzenie dobrze się prezentuje, jest trwałe i wytrzymałe, wypełniliśmy je kamieniami kolorowymi, co bardzo fajnie wygląda. Cenowo wyszło korzystnie, polecam.
Kuliasz

Re: Bezpieczne ogrodzenie

Post autor: Kuliasz »

Pobudowałem dom w nowoczesnym stylu i zależało mi na dobraniu takiego ogrodzenia. Mój brat od razu podał mi namiary na Centrum Ogrodzeń Arkadia w Szczecinie przy ulicy Świerszczewskiej 5, bo twierdził, że u nich to do wyboru, do koloru. I faktycznie można było wybierać spośród klasyki i nowoczesnych rozwiązań, na które postawiłem. Kupiłem ogrodzenie z blachy perforowanej, które prezentuje się niezwykle designersko. Solidne wykonanie i dobra cena. Podrzucam wam namiary na ich stronę internetową http://www.centrumogrodzen.pl/o-nas/ark ... c/kontakt/ Naprawdę warto skorzystać.
zaok

Re: Bezpieczne ogrodzenie

Post autor: zaok »

Z ogrodzeniem trochę poszaleliśmy. Uznaliśmy, że zamówimy takie, które wystarczy nam ca bardzo długie lata, które będzie dopracowane do perfekcji i będzie także funkcjonalne. Skorzystaliśmy z usług firmy STĘBUD https://ogrodzenia-stebud.pl/oferta/ogrodzenia-kute z Wrocławia, ona wykonała nam ogrodzenie kute. Nie mogliśmy trawić lepiej, firma spisała się na medal. Zlecenie zrealizowali terminowo, cena była atrakcyjna, a produkt końcowy spełnia nasze wymagania, prezentuje się elegancko, polecam.
ODPOWIEDZ