tarasy

Planujesz zatrudnić profesjonalną ekipę budowlaną lub remontową? Poznaj historie i opinie użytkowników forum i dowiedz się, jak wybrać odpowiednich wykonawców.
Awatar użytkownika
salma1984
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 1:08

tarasy

Post autor: salma1984 »

W julomax znajdziecie nie tylko piękne parkiety i tarasy, ale też chemię parkieciarską, drewno polimerowe itp. Sprawdźcie sami: https://julomax.pl/ Jeśli macie przed sobą wybór podłogi lub tarasu to koniecznie sprawdźcie Julomax.
brytfan

Re: tarasy

Post autor: brytfan »

Ja w tamtym roku u siebie remontowałem taras i postawiłem na podłogę z drewna egzotycznego. Zachciało mi się odmiany na coś wyjątkowego, ale bardzo długo nie mogłem znaleźć sklepu, który by tego tupu deski oferował. Jednak trafiłem na sklep Exowood, który mieści się w Żarach przy ul. Zamkowej 3. A to link do tych desek: https://sklep.exowood.pl/tarasy-drewniane Deski są świetnej jakości. Całkiem przyjemnie się je obrabia. Czuć, że są solidne. To gatunek Kempas. Deski te wyglądają nieziemsko, a przy okazji miały dobrą cenę. Zdecydowanie polecam ten sklep, bo znajdzie się w nim wszystkie wysokiej jakości produkty do podłóg.
żiżek

Re: tarasy

Post autor: żiżek »

Na taras polecam deski kompozytowe, bo taras wystawiony jest na różne warunki atmosferyczne i zwykłe drewno nie będzie jednak długo w dobrym stanie, deski kompozytowe sprawdzą się o wiele lepiej. My nasze deski deski kompozytowe na taras kupiliśmy w dobrej cenie w Centrum Drewna Woodres w miejscowości Resko, w województwie zachodniopomorskim. To solidna firma, mają duże doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji drewna i wyrobów drewnopochodnych i co najważniejsze mają produkty wysokiej jakości, pochodzące od uznanych producentów z Europy.
Mikłosz

Re: tarasy

Post autor: Mikłosz »

Jeżeli drewno to zdecydowanie musi być odpowiedniej jakości ochrona. Osobiście jakoś do mnie nie przemawia lakier, bardzo mi się podoba natomiast olej. Trzeba tylko wybrać odpowiedni kolor, np. Teak Naturalny Vidaron. Kolor jest dla mnie mega fajny, bardzo estetyczny, żywy, podkreślający naturalny charakter drewna, a przede wszystkim jego strukturę oraz usłojenie. Plusem jest też oczywiście to, że bardzo elegancko się aplikuje, jest praktyczny i wydajny
ODPOWIEDZ