Strona 1 z 1

Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 01 lis 2021, 11:55
autor: Mina61
Gdzie polecacie kupić drzwi zewnętrzne Żory? Oglądałam oferty u producentów i chyba najbardziej mnie przekonują. Mam wrażenie, że są wytrzymałe i porządne, a takie właśnie być powinny. Macie może jakieś rady?

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 12 lis 2021, 16:43
autor: Karola Woś
Stalowe KMT. To są drzwi na lata. Ładnie wyglądają, jest duża możliwość konfiguracji, więc dopasujemy drzwi do reszty elementów wystroju (i wnętrza i fasady). Niemniej jednak jak dla mnie pierwsza kwestia to solidność drzwi i parametry izolacyjne. Drzwi mają izolować od zimna, to najważniejsze. W przypadku drzwi Passive 75 mamy współczynnik przenikania ciepła Ud=0,57, sąd dobrej jakości uszczelki, które zapewniają brak przewiewu, do tego jest pełne wypełnienie pianą)

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 24 lis 2021, 15:10
autor: qwe
Mina61 pisze: 29 lis 2021, 3:12 Gdzie polecacie kupić drzwi zewnętrzne Żory? Oglądałam oferty u producentów i chyba najbardziej mnie przekonują. Mam wrażenie, że są wytrzymałe i porządne, a takie właśnie być powinny. Macie może jakieś rady?
Widzisz, ja odpowiednie rozwiązanie już mam, pozostaje mi jedynie kupić klamki do drzwi wewnętrznych . No i pod tym kątem sporo się nad tym zastanawiam. Nie wiem, co mogę zrobić, żeby odpowiednio to dobrać. Fajnie byłoby, gdybyście mi coś poradzili, podpowiedzieli. Może macie więcej doświadczenia.

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 28 gru 2021, 17:56
autor: stage
Drzwi zewnętrzne mamy drewniane, są wykonane z wysokiej jakości drewna meranti. Zamawialiśmy je robione indywidualnie, z wybranymi przez nas przeszkleniami, od producenta ABA Wiktorczyk https://www.wiktorczyk.com.pl/pl/okna-d ... zewnetrzne z Czarkowa. Firma zlecenie zrealizowała terminowo i w korzystnej cenie. Drzwi odpowiadają nam pod względem wyglądu, a przy tym posiadają próg z termoprzekładką, antywłamaniowy zamek oraz przeszklenia, drzwi są trwałe, dość masywne, ale wciąż łatwe w obsłudze, funkcjonalne, polecam gorąco.

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 30 gru 2021, 20:43
autor: rockj
No my trochę zaszaleliśmy, jeżeli chodzi o drzwi wejściowe. Uznaliśmy, że wybierzemy faktycznie wytrzymałe i trwałe drzwi. Są to drzwi z płyty drewnopochodnej HDF z włókien drewna egzotycznego. Drewno egzotyczne ma świetne parametry, dzięki niemu drzwi są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Kupiliśmy je w firmie ENA https://www.drewnoegzotyczne.com/oferta/drzwi w Zabierzowie, oferta tej firmy jest rozbudowana. Do wyboru mieliśmy wiele różnych wzorów, wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 15 sty 2022, 2:27
autor: karol
Pod uwagę trzeba prać takie parametry jak izolacja akustyczna i cieplna oraz odporność na włamanie, jeśli chcecie mieć porządne drzwi to powinniście o tym wszystkim pamiętać. My takie porządnej jakości drzwi zewnętrzne aluminiowe kupiliśmy w firmie BROS w Buku koło Poznania i w 100 % jesteśmy z nich zadowoleni, spełniają nasze oczekiwania, to solidne, dobre drzwi. Idealnie dopasowaliśmy je do stolarki okiennej i elewacji, także również pod względem estetycznym bardzo je sobie chwalimy.

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 31 sty 2022, 17:22
autor: Jacco
Od miesiąca mam Supertherm 90. Polecam. Wreszcie drzwi, przez które nie hula wiatr, które nie przemarzają, przez które nie przechodzi wilgoć. Pod względem jakości wykonania zdecydowanie na piątkę. Szukałem drzwi, które są ciche, które również bardzo dobrze wyciszają. W tym modelu jest to zapewnione. Montażysta też pochwalił, mówił, że regularnie pracuje na KTM i nie ma problemów, klienci są zadowoleni. Polecam potraktować kupno drzwi jako inwestycję we własną wygodę i bezpieczeństwo

Re: Wytrzymałe drzwi wejściowe

: 30 cze 2022, 8:49
autor: Djnuna
Od miesiąca mam KMT właśnie. Wiem, że może za wcześnie, aby ocenić, ale drzwi są zdecydowanie warte swojej ceny. Dopracowane, dobrze wykonane, lekkie w otwieraniu i zamykaniu. Dobrze również zabezpieczają przed hałasem, co u mnie również ma spore znaczenie. Kolor Dąb Turner jest po prostu przepiękny i świetnie pasuje do białej elewacji

..........................................................................................................................................................