Okna polskiego producenta

Planujesz zatrudnić profesjonalną ekipę budowlaną lub remontową? Poznaj historie i opinie użytkowników forum i dowiedz się, jak wybrać odpowiednich wykonawców.
Oliveier

Okna polskiego producenta

Post autor: Oliveier »

Czy możecie polecić mi dobrego producenta stolarki okiennej, od którego mogę zamówić okna do domu, ale do Niemiec? Jak pewnie się domyśliliście, zależy mi na oknach polskiego producenta. Trafiłem na stronę http://holzfenster-auspolen.de - macie o nich jakieś opinie?
dyroko

Re: Okna polskiego producenta

Post autor: dyroko »

Hej. Jest dużo dobrych producentów okien w Polsce. Nawet warto rozejrzeć się za ofertami mniejszych firm. Jest fajna strona, z której dość często korzystam i na niej jest baza przedsiębiorstw z branży okiennej. Bardzo mi się ona podoba, bo każda firma tam jest sprawdzona i rzetelna. To link do niej https://www.okna365.pl/firmy/polska/okna%20pcv Też można znaleźć na niej świetne artykuły. Mi one bardzo pomogły w wyborze okien i postawiłem na PCV. Pozdrawiam.
Mariusz

Re: Okna polskiego producenta

Post autor: Mariusz »

Zgadzam się, że jest dużo krajowych producentów i to dobrych. Porządny wybór stolarki renomowanych, krajowych producentów okien znajdziecie w Mont-Plast w Łodzi, https://www.montplast.com.pl/okna/okna-pcv To doskonali specjaliści w temacie, gwarantują okna o bardzo dobrych parametrach, wysokiej izolacyjności termicznej, dające też bardzo dobrą ochronę przed hałasem. Także o ile interesują was takie solidne okna energooszczędne to skierujcie się do nich, na bank będziecie zadowoleni z ich oferty.
kokon

Re: Okna polskiego producenta

Post autor: kokon »

Mamy polskie okna drewniane. Drewno znowu wraca do łask i jest to o wiele lepiej zaimpregnowane drewno, niż było w przeszłości. Nam drewniana stolarka okienna sprawdza się doskonale, okna są energooszczędne, mają niski współczynnik przenikania ciepła, są wytrzymałe, dobrze się prezentują, a przy tym pozytywnie wpływają na energetykę naszego domu. Kupiliśmy je prosto od producenta MUSZYŃSCY Okna Drewniane https://muszynscy.pl/systemy-okienne ze Stargardu. Firmę szczerz polecam, wykonują nie tylko nowoczesne okna, ale także takie tradycyjne, mają w swojej ofercie również okiennice.
Maxiu

Re: Okna polskiego producenta

Post autor: Maxiu »

Przy wyborze okien narożnych ważne jest zwrócenie uwagi na ich właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Na https://inwestprofil.pl/okna-narozne-za ... dy-rodzaje można znaleźć informacje o różnych typach szyb i ram, które wpływają na izolacyjność okien. Chociaż okna narożne oferują wspaniałe widoki i jasność, to ich powierzchnia może także prowadzić do większych strat ciepła, co jest istotnym aspektem do rozważenia przy ich wyborze.
ODPOWIEDZ