kostka brukowa

Planujesz zatrudnić profesjonalną ekipę budowlaną lub remontową? Poznaj historie i opinie użytkowników forum i dowiedz się, jak wybrać odpowiednich wykonawców.
Ajoli

kostka brukowa

Post autor: Ajoli »

My wybraliśmy kostkę brukową na podjazd i chwalimy sobie to rozwiązanie, dobrze to wygląda, kostka jest marki Drogbruk. Jeśli chodzi o sprzedaż i układanie kostki to w Bełchatowie sprawdzi wam się dobrze firma Kostex https://kostex.eu/centrum-brukarsko-ogr ... ie-kostki/ my z ich usług korzystaliśmy. To porządnie zaopatrzona hurtownia kostki, pracują tam super fachowcy, dobrze wam doradzą i wykonają wam nawet nawet najbardziej wymyślne wzory z kostki, u nas doskonale się spisali.
MArek

Re: kostka brukowa

Post autor: MArek »

Zgadzam się, u nas też jest podjazd z kostki i to jest bardzo dobre rozwiązanie, my w każdym razie jesteśmy bardzo zadowoleni, jest funkcjonalnie i bardzo ładnie, podjazd jest solidny i wytrzymały. Co do firmy to podjazd wykonało nam Centrum Brukarskie Alwil Albert Winiarek z Dębego Wielkiego pod Warszawą https://www.alwil.com.pl/podjazdy.php Sprawnie im poszły prace, kostka jest położona bardzo równo, idealnie, firma z ceną nie przesadziła, także wszystko jest jak należy.

epson w-11
kaikj

Re: kostka brukowa

Post autor: kaikj »

Przed domem mamy praktycznie cały plac z podjazdem wyło zony kostką. Nie jest to może bardzo duża powierzchnia, ale trochę tego jest. Kostkę kupiliśmy po okazyjnej cenie, lokalnie. Usługami brukarskimi, czyli jej układaniem, zajęła się firma Brukmar https://www.brukmar.com.pl/oferta/uslug ... i-brukowej z Piaseczna. Oni stawili się w wyznaczonym czasie u nas w domu, zaraz zabrali się do pracy, skończyli, tak jak się umawialiśmy, terminowo. Całość wyszła opłacalnie, kostka jest ścisłe ułożona, nic się z nią złego nie dzieje, wygląda świetnie.
perspective

Re: kostka brukowa

Post autor: perspective »

Kostkę brukową mamy na tarasie, na naszych schodach wejściowych, ale także na podjeździe. Spokojnie, jest też sporo powierzchni zielonej, nie wszystko jest całkowicie pokryte kostka. Do ułożenia tego materiału zatrudniliśmy fachowców z firmy MAXBRUK https://maxbruk.net/uslugi-brukarskie/ z Orzecha. Oni przyjechali terminowo i zgodnie z terminami prac, wykonali całe zlecenie. Pracowali szybko, ale byli przy tym dokładni, świetnie się spisali, mogę ich śmiało polecić.
ODPOWIEDZ