Dom w zielonej okolicy

Zanim zdecydujesz się na budowę domu, pamiętaj o kompleksowym projekcie. Dowiedz się, jak w tej kwestii radzili sobie inni użytkownicy forum i przedyskutuj swoje pomysły.
Awatar użytkownika
natasza84
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 11:31

Dom w zielonej okolicy

Post autor: natasza84 »

Forumowicze, muszę namówić mojego chłopaka na przeprowadzenie się do domku jednorodzinnego. Niestety życie w wielkiej Warszawie moim zdaniem jest bardzo uciążliwe i przereklamowane. Tęskie bardzo za spokojem i za kontaktem z naturą. Czy kojarzycie jakąś ofertę z domem w zielonej okolicy? Jesteśmy programistami i spokojnie możemy sobie pozwolić na mieszkanie w większej odległości od Warszawy ponieważ nie musimy chodzić do biura. Z góry serdeczne dzięki!
loud

Re: Dom w zielonej okolicy

Post autor: loud »

Powodzenia z przekonywaniem, pamiętaj, że to powinna być wspólna decyzja. Sami też przeprowadzamy się z mężem do domu. Kupiliśmy już ekologiczny dom od dewelopera MR Projekt https://www.mrprojekt.com.pl/ekosfera-n ... ych/etap-i z Gdyni. To dom na osiedlu ekosfera, on jest ekologiczny, jest w nim wiele rozwiązań, instalacji, dzięki którym ma bardzo mały wpływ na środowisko. Deweloper jest rzetelny, ma korzystne ceny, miejsce i infrastruktura nam odpowiada, plan funkcjonalny domu również, polecam.
opo

Re: Dom w zielonej okolicy

Post autor: opo »

No my też kupiliśmy dom w fajnej okolicy i wszystko było dobrze, zanim nie zaczęliśmy go wykańczać i okazało się, że dom wcale nie jest zgodny z opisem. Nie mieliśmy innej opcji, tylko skorzystaliśmy z usług firmy KOMPENSATA https://www.kompensata.com.pl/oferta.html z Rudy Śląskiej, która pomogła nam uzyskać odszkodowanie od dewelopera. Nie było to takie proste, ale z ich profesjonalną pomocą nam się udało. Ta firma jest godna polecenia, do zlecenia podeszli kompleksowo, zadbali o nasze interesy, widać było, że mają doświadczenie w tym zakresie.
kollk

Re: Dom w zielonej okolicy

Post autor: kollk »

Bardzo ci współczuję, my akurat trafiliśmy dobrze, bo dom jest w pięknej okolicy, wybudowany jest przez rzetelnego dewelopera, którego wcześniej już znaliśmy, b moja siostra mieszka w nieruchomości od niego i jest zadowolona. Kupiliśmy dom na osiedlu Sasanka 7 w Kąpinie od dewelopera PRM https://prm.pl/osiedle-sasanka-7-kapino z Wejherowa. Ceny mają korzystne. Po domu mogliśmy zrobić sobie wirtualny spacer, co nas w zasadzie do niego przekonało, bo mogliśmy sobie wyobrazić, jak dokładnie go urządzimy, wykończymy, gdzie będzie pokój dziecka, itp.
ODPOWIEDZ