Rynek wtórny

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Awatar użytkownika
Maria1990
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2022, 5:41

Rynek wtórny

Post autor: Maria1990 »

Co myślicie o nieruchomościach z rynku wtórnego? Zastanawiamy się od jakiegoś czasu, czy nie kupić mieszkania z rynku wtórnego, zamiast budować domu. Wydaje mi się, że nie są to dobre czasy na to, żeby zaciągać kredyt, na pewno nie tak duży, jakiego potrzebowalibyśmy na dom, dlatego myślę, że przejrzymy takie ogłoszenia jak mieszkania na sprzedaż Wrocław. Może coś znajdziemy.
Łojek

Re: Rynek wtórny

Post autor: Łojek »

Często słyszałem o firmach zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę, ale ostatnio trafiłem na stronę https://kupujemym.pl/ i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo profesjonalnie. Ich oferta wydaje się być atrakcyjna dla osób, które chcą szybko sprzedać mieszkanie czy dom. Ciekawe, czy ktoś z Was miał już z nimi do czynienia?
jomka

Re: Rynek wtórny

Post autor: jomka »

Mnie nie przekonuje rynek wtórny. Gdybym teraz miała kupić mieszkanie, to zdecydowanie z rynku pierwotnego, prosto od dewelopera. Zresztą nie bez powodu zaciwkawiłą mnie oferta http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ mieszkań w Lublinie. Może i ktoś z was byłby zainteresowany?
Zygi

Re: Rynek wtórny

Post autor: Zygi »

Dla osób poszukujących możliwości inwestycji w nieruchomości z gwarancją zwrotu, oferta dewelopera prezentowana na https://atal.pl/inwestycje/apartamenty-inwestycyjne/ może okazać się idealnym rozwiązaniem. Apartamenty inwestycyjne w tej ofercie są nie tylko dobrze zlokalizowane, ale również zaprojektowane z myślą o wysokich standardach życia przyszłych najemców, co zwiększa ich atrakcyjność na rynku.
mojamałaluna

Re: Rynek wtórny

Post autor: mojamałaluna »

Czy kupilibyście mazury apartamenty nad samym jeziorem ? Powiem szczerze, że cena, jak na ten standard i oczywiście miejsce, jest dla mnie całkiem w porządku. Problem polega na tym, że muszę przekonać drugą stronę, czyli narzeczonego, a to nie jest już wcale takie proste, niestety.
ODPOWIEDZ