górska chatka drewniana

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Awatar użytkownika
wirginia83
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2024, 14:43

górska chatka drewniana

Post autor: wirginia83 »

Myslę o budowie domu, ale marzy mi się taka typowa "górska chatka drewniana". Orientujecie się może jak cenowo (na tle innego budownictwa, z innych materiałów oczywiście) wypada dom z bali drewnianych? Czy jest to opcja zdecydowanie droższa czy może jednak nieco tańsza? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat. Nie da się ukryć, że takie domy są naprawdę piękne, bardzo oryginalne, niepowtarzalne.
thilotkaa

Re: górska chatka drewniana

Post autor: thilotkaa »

W niedalekiej przyszłości zaczęłam się zastanawiać, co zrobić z możliwością odpadów budowlanych. Jak wiadomo, nie jest to proste, żeby się ich pozbyć. I nie wiem, ile może kosztować transport gruntu zanieczyszczonego , bo jednak to chyba będzie kosztem? Ciekawi mnie, co w tym obszarze możecie mi powiedzieć.
myliffle

Re: górska chatka drewniana

Post autor: myliffle »

Jestem pewna, że znacie się na elementach dla domu i będziecie w stanie mi powiedzieć, jak działają wyłączniki ciśnieniowe do hydroforów przy piecach. W końcu hydrofor mąż już niedawno zamówił, ale prawda jest taka, że nie rozmawialiśmy o osprzęcie. No i się pojawił problem. Co mi poradzicie, kochani?
ODPOWIEDZ